Azerbaijan

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Azerbaijan

Īpašums pārdošanai Azerbaidžānā

Azerbaidžāna ir bijusī Padomju Republika, valsts, kas robežojas ar Kaspijas jūru un Kaukāzu un šķērso Āziju un Eiropu. Tā robežojas ar Kaspijas jūru austrumos, ar Krieviju ziemeļos, ar Gruziju un Armēniju rietumos un ar Irānu dienvidos. Galvaspilsēta Baku ir slavena ar vecpilsētas viduslaiku nocietinājumu, kurā atrodas Shirvanshahs pils, karaliskā rezidence, kas datēta ar piecpadsmito gadsimtu, un seno Jaunavas torni, kas dominē pilsētas horizontā.

Ja jūs interesē nekustamais īpašums, kas tiek pārdots Azerbaidžānā, labāk izlasīt mūsu ziņojumu par tā nekustamā īpašuma tirgu. Pateicoties Azerbaidžānas valdības ambiciozajiem mērķiem, būvniecības nozare gan dzīvojamo māju, biroju un viesnīcu, gan infrastruktūras, gan pārdošanai paredzēto īpašumu jomā Azerbaidžānā piedāvā ievērojamas investīciju iespējas. Līdz krīzei būvniecības nozare ir bijusi Azerbaidžānas ekonomikas virzošā nozare, patiesībā tā parādīja tās pieaugošo procentuālo ieguldījumu valsts IKP - no 8% 2011. gadā līdz 12,1% 2015. gadā. Savukārt 2016. gadā No otras puses, lejupslīde ir saistīta arī ar palēnināšanos būvniecības nozarē, kas joprojām ir otrā ekonomikas nozare. Šā gada aprīlī cenas Baku nekustamā īpašuma tirgū, salīdzinot ar martu, palielinājās par 2,49%.

Pēdējā mēneša laikā Azerbaidžānā pārdoto īpašumu cenu pieaugums ir ietekmējis gandrīz visus tirgus segmentus. Cenas primārajā nekustamā īpašuma tirgū pieauga par 3,98%, otrreizējā tirgū - par 3,44%, zemes tirgū - par 1,06%, un cenas īres tirgū mēnesī pieauga par 0,39%.

2018. gada aprīlī cenas Baku nekustamā īpašuma tirgū samazinājās par 0,87%, salīdzinot ar to pašu periodu pērn. Samazinājums galvenokārt ir saistīts ar cenu samazinājumu Baku pārdodamo komerciālo īpašumu tirgū.

Nekustamā īpašuma tirgū vērojama stabilizācijas tendence, un līdz gada beigām tirgū tiek prognozēts 6% pieaugums.

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 37524

PARDOŠANA Bārs/Restorāns/Nakts klubs, Azerbaijan, Aran, Göyçay, Göyçay

101,460.03EUR
PARDOŠANA
Bārs/Restorāns/Nakts klubs

10000 m²
Sveiki! Gatavs bizness ir pārdošanā. No steidzamas pārdošanas tas tiek pārdots daudz lētāk nekā reālās izmaksas. Viens zemes gabala hektārs, uz kura ...
Cod. 2857

PARDOŠANA Villa, Azerbaijan, Baku, Baku, center

189,000.00EUR
PARDOŠANA
Villa

200 m²
Īpašums pārdošanai Baku centrā. Laba kvalitāte.
UNAVAILABLE
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB